info@naterykbn.cz

pište kdykoli

+420 605 470 770

volejte denně od 8 - 18 h

O nás

Vítejte na stránkách naší společnosti, kde se kvalita a zákaznická spokojenost setkávají. Naše cesta začala už v roce 2008, kdy na českém trhu téměř neexistovala konkurence v oboru mytí a nátěrů fasád pomocí technologie Airless. Byla to doba, kdy jsme si osvojovali znalosti a dovednosti, aby naše práce splňovala nejvyšší standardy a předčila očekávání každého zákazníka.

Naším vedoucím je současný jednatel firmy, který během posledních 15 let realizoval mnoho zakázek po celé České republice. S hrdostí můžeme prohlásit, že patříme k nejlepším v našem oboru. To potvrdil i výrobce barev Caparol, který nám nabídl spolupráci v oblasti nátěru fasád s prodlouženou zárukou.

Ať už se jedná o nátěry fasád či jiné typy prací, vždy se držíme předepsaných postupů a standardů kvality. Naše firma se odlišuje tím, že nepotřebujeme stavět lešení, což značně zjednodušuje a urychluje naši práci. Nabízíme také vytváření cenových nabídek zdarma.

Naší prioritou je získání a udržení spokojenosti zákazníků. Naše práce nám přináší nejen hrdost, ale také uspokojení z pozitivních zpětných vazeb a dobrých vzpomínek našich zákazníků.

Děkujeme, že jste nás navštívili a těšíme se na případnou spolupráci s Vámi.

Jiří Kaboň

Majitel a jednatel firmy Nátěry KBN s.r.o.

Tvorba webových stránek: Webklient