info@naterykbn.cz

pište kdykoli

+420 605 470 770

volejte denně od 8 - 18 h

Naše garance:
Dlouhodobě čistá fasáda
se zárukou 12 let

Počet budov se znečištěnými fasádami se zvyšuje. Některé jsou zelené, jiné šedé, další černé. Jsou to obytné budovy, ale také budovy veřejné správy, starší kancelářské budovy, a dokonce i průmyslové objekty. Co je spojuje? Nesprávná povrchová úprava a zanedbaná údržba.

Špinavé fasády často ukazují na biologické poškození, přičemž nejčastějším problémem je růst řas a plísní. Je však důležité si uvědomit, že se nejedná pouze o nevzhledný vzhled. Špinavá fasáda představuje několik dalších rizik. Intenzivní růst plísní na povrchu fasády představuje také zdravotní riziko, zejména pro alergiky, protože plísně, resp. jejich spory, se mohou dostat do bytů okny při větrání. 

Dalším rizikem znečištěné fasády je postupná degradace povrchové vrstvy. Agresivní prostředí v místech výskytu řas a plísní silně narušuje izolaci povrchové vrstvy. Dochází k poškození omítky, přes kterou vlhkost proniká do výztužné základní vrstvy, která je pak touto vlhkostí ničena. Postupem času dochází k většímu poškození, což vede ke značným investicím do sanace systému. 

Někdy je dokonce nutná částečná demontáž systému! Je také nutné zmínit, že budovy se zamořenou fasádou musí být připraveny na degradaci hodnoty samotné nemovitosti.

Díky mnohaletým zkušenostem jsme zvolili jako svého partnera značku Caparol. Můžeme tak v České republice nabídnout zákazníkům  skutečně systémové řešení pro sanaci zaplísněných fasád se zárukou.

Řešení stojí na systematickém postupu, počínaje analýzou
objektu, přes návrh přesného postupu pro konkrétní budovu, až po udělení záruky v délce trvání až 12 let od dokončení sanace, a to přímo ze strany Caparolu.

Pro tento program Caparol vybral prémiové fasádní barvy ThermoSan NQG, CarboSol a Muresko. Každá z těchto barev nabízí unikátní vlastnosti a je špičkově vybavená pro boj s biologickým znečištěním. Ať už jde o technologii NQG, tedy zasíťované nano-křemenné částice ThermoSanu, technologii karbonových vláken v případě CarboSolu, nebo technologii SilaCryl® v případě Mureska. Všechny tři barvy jsou silikonové, jsou tedy prodyšné pro vodní páry, ale nepropustné pro vodu v kapalném skupenství, mají tvrdý povrch, na kterém neulpívají nečistoty a rychle schnou.

Záruka 12 let

Za kvalitou si stojíme a tak ve spolupráci s Caparol poskytujeme nadstandardní garanci.

Čistá a zdravá fasáda

Můžete mít dlouhodobě čistý dům bez špinavé fasády, plísní a nečistot.

Náklady pod kontrolou

S dlouhodovou zárukou kontrolujete své náklady na sanaci a údržbu nemovitosti.

Jak získat záruku 12 let na čistou fasádu

  1. Kontaktovat nás a domluvit si termín inspekční prohlídky.
  2. Specialista Caparol provede inspekční prohlídku fasády domu, doporučí postup sanace a předá vám veškeré potřebné informace o dalším postupu. Po analýze vám bude předán vyplněný Inspekční protokol.
  3. Jako certifikovaná realizační firma provedeme sanaci fasády v souladu s technologickým postupem a pokyny uvedenými v Inspekčním protokolu.
  4. V průběhu sanace fasády vedeme schválenou realizační dokumentaci.
  5. Investor kontroluje postup prací i dokumentaci a na závěr předložíle dokumentaci o provedené sanaci společnosti Caparol. Dokumentace bude obsahovat potvrzení/doklad o použitých výrobcích a spotřebovaném množství, odpovídajícím doporučeným spotřebám a závěrům inspekční prohlídky, realizační dokumentaci a doklady o splnění případných podmínek z Inspekčního protokolu.
  6. Po kontrole správnosti a úplnosti dokumentace Caparol vystaví záruční list. 
Tvorba webových stránek: Webklient