info@naterykbn.cz

pište kdykoli

+420 605 470 770

volejte denně od 8 - 18 h

Mytí střech

Specializujeme se na mytí a čištění střech průmyslových a komerčních objektů a hal, rodinných, panelových a bytových domů.

Mytí střechy a preventivní kontroly jsou zásadní pro údržbu každé střechy. Je třeba vzít v úvahu typ střešního materiálu a vlastnosti střechy. Problémy vznikají většinou na střechách složitých tvarů, s vnitřními rohy, opěrami a podobně. Na takových místech se může zachytit prach, nečistoty, listí aj. Pokud není střecha vyčištěna včas, může na takových trsech dokonce růst mech, zejména na stinné straně. Mytí střechy může pomoci zachovat životnost střechy a minimalizovat vzniklé problémy.

Nabízíme kvalitní mytí střech a jiné služby, které prodlouží životnost vaší střechy.

Práce provádíme již od 80 m2

Mytí střech, dlažby, fasád, nátěry střech a nátěry fasád provádíme již od 80 m2.

Ukázky naší práce

Připojte se i vy ke spokojeným zákazníkům KBN. Omyjemo střechu vašeho rodinného, bytového i panelového domu rychle, za rozumnou cenu a bez zbytečných prostojů a ztrát. Neváhejte a poptejte nás. Pokud máte nabídku od jiné firmy specializující se na mytí střech, kontaktujte nás, dohodneme se.

Čištění a mytí střech provádíme již od 80 m2.

Další reference

Nezávazná poptávka mytí střech

Jako kontrolu, zda se nejedná o roboty, prosím opište do pole dole tři písmena z názvu naší firmy malými písmeny (nápověda: ká bé en)

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.

Napsat komentář

Tvorba webových stránek: Webklient