info@naterykbn.cz

pište kdykoli

+420 605 470 770

volejte denně od 8 - 18 h

Nátěry fasád

Specializujeme se na nástřiky barev všech venkovních povrchů: Průmyslové a komerční objekty, rodinné, panelové a bytové domy, střechy atd. 

Veliká úspora času

To co se dělá klasickým válečkem 3 dny, pro vás uděláme za 1 den.

Rovnoměrný nástřik

Rovnoměrný nástřik barvy zaručuje dlouholetou stejnobarevnost

Minimalizace ztrát

Minimalizuje ztrátu materiálu, protože ze stříkací pistole nekape na zem.

Slyšeli jste někdy o speciální technologii pro nátěr fasády zvané Airless?

Pro nátěr fasády používáme moderní technologii Airless neboli technologii bezvzduchového nástřiku. Specializujeme se na nátěry fasád rodinných domů a nátěry fasád panelových domů. Pracujeme bez lešení, používáme žebříky, horolezeckou techniku a vysokozdvižné plošiny.

Používáme barvy prověřených firem Caperol (bezkonkurenční záruka na nátěr fasád až 12 let) a Düfa.

Tato technologie zjednodušuje práci hned několika způsoby:

Spolupráce se specialisty na nátěry fasád vám může přinést několik výhod:

  1. Kvalitní výsledek: Zásadně používáme pouze roky a praxí prověřené kvalitní materiály a máme bohaté zkušenosti s různými druhy fasád a technikami nátěru. To znamená, že nátěr bude vypadat dobře a bude odolávat poškození v budoucnu.
  2. Rychlost: Specializované firmy obvykle mají více zkušeností a lepší vybavení, což jim umožňuje práci provádět rychleji než nezkušení pracovníci. To může být výhodné, pokud potřebujete práci vykonat co nejdříve.
  3. Záruka: Jako firma specializující se na nátěry fasád poskytujeme samozřejmě záruku na své práce. V případě některých barev až po dobu 12ti let. To znamená, že pokud se objeví nějaký problém s nátěrem, bude vyřešen.
  4. Bezpečnost: Nátěr fasády může být nebezpečnou prací, zejména pokud se pracuje vysoko nad zemí. Máme zkušené pracovníky, kteří jsou schopni pracovat bezpečně a zabránit úrazům.
  5. Pojištění: Jsme pojištěni pro případ nehody nebo škody, což znamená, že budete chráněni v případě, že dojde k nějaké škodě na vaší fasádě nebo vašem majetku během prací.

Práce provádíme již od 80 m2

Čištění dlažby, mytí dlažby, nátěry střech a nátěry fasád provádíme již od 80 m2.

Ukázky naší práce

Připojte se i vy ke spokojeným zákazníkům KBN. Natřeme vaši fasádu rodinného domu, bytového i panelového domu rychle, za rozumnou cenu a bez zbytečných prostojů a ztrát materiálu. Díky inovativní technologii Airless a způsobu práce, kdy nátěr fasády provádíme bez lešení a vysokozdvižné techniky, jsme rychlejší a levnější než konkurence. Neváhejte a poptejte nás. Pokud máte nabídku od jiné firmy specializující se na nátěry fasády, kontaktujte nás, dohodneme se.

Nátěry fasád provádíme již od 80 m2.

Další reference

Nezávazná poptávka nátěru fasády

Jako kontrolu, zda se nejedná o roboty, prosím opište do pole dole tři písmena z názvu naší firmy malými písmeny (nápověda: ká bé en)

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.

Tvorba webových stránek: Webklient