info@naterykbn.cz

pište kdykoli

+420 605 470 770

volejte denně od 8 - 18 h

Nátěry střech

Jako majitel nemovitosti byste měli zvážit nátěr střechy, pokud chcete ochránit střechu před poškozením a prodloužit její životnost. Nátěr střechy může chránit před UV zářením, vodou a dalšími škodlivými vlivy, které mohou poškodit střechu a způsobit potřebu oprav nebo dokonce výměny střechy. Nátěr střechy může také zlepšit vzhled budovy a zvýšit její hodnotu.

Specializujeme se na nátěry barev střech všech typů objektů: Průmyslové a komerční objekty, rodinné domy, panelové i bytové domy, haly, hospodářská stavení atd.

Potřebuje vaše střecha nový kabát? Chcete mít střechu zase jako novou?

Pro nátěry střech používáme moderní technologii Airless neboli technologii bezvzduchového nástřiku. Specializujeme se na nátěry fasád rodinných domů a nátěry fasád panelových domů. Pracujeme bez lešení, používáme žebříky, horolezeckou techniku a vysokozdvižné plošiny. Používáme barvy prověřených firem Caparol (bezkonkurenční záruka na nátěr fasád až 12 let) a Düfa.

Tato technologie zjednodušuje práci dvěma způsoby:

  • je to velká úspora času, protože nátěr válečkem nebo dokonce štětcem je časově náročné a pracné
  • díky této technologii je zaručen hladký povrch

Veliká úspora času

To co se dělá klasickým válečkem 3 dny, pro vás uděláme za 1 den.

Rovnoměrný nástřik

Rovnoměrný nástřik barvy zaručuje dlouholetou stejnobarevnost

Minimalizace ztrát

Minimalizuje ztrátu materiálu, protože ze stříkací pistole nekape na zem.

Spolupráce se specializovanou firmou pro nátěr střech má hned několik výhod:

  1. Kvalitní výsledek: Jako specializovaná firma používáme prověřené a kvalitní materiály a máme zkušenosti s různými druhy střech a technikami nátěru. To znamená, že nátěr bude vždy vypadat dobře a bude odolávat poškození v budoucnu.

  2. Rychlost: Máme více zkušeností a lepší vybavení, což nám umožňuje práci provádět rychleji než nezkušení pracovníci. To je výhodné, pokud potřebujete práci vykonat co nejdříve a nezatěžovat tak okolí a obyvatele nemovitosti.

  3. Záruka: Poskytujeme záruku na svou práci. To znamená, že pokud se objeví nějaký problém s nátěrem, bude problém vyřešen z naší strany.

  4. Bezpečnost: Nátěr střech je nebezpečnou prací. Jako specializovaná firma disponujeme proškolenými a zkušenými pracovníky, kteří jsou schopni pracovat bezpečně a zabránit úrazům.

  5. Pojištění: Jsme pojištění pro případ nehody nebo škody, což znamená, že budete chráněni v případě, že dojde k nějaké škodě na vaší střeše nebo vašem majetku během prací.

Nátěry střech provádíme již od 80 m2

Práce - čištění dlažby, mytí dlažby, nátěry střech a nátěry fasád - provádíme již od 80 m2.

Ukázky naší práce

Připojte se i vy ke spokojeným zákazníkům KBN. Natřeme střechu vašeho rodinného domu, bytového i panelového domu, průmyslové haly nebo hospodářské budovy rychle, za rozumnou cenu a bez zbytečných prostojů a ztrát materiálu. Díky inovativní technologii Airless a způsobu práce, kdy nátěr fasády provádíme bez lešení a vysokozdvižné techniky, jsme rychlejší a levnější než konkurence. Neváhejte a poptejte nás. Pokud máte nabídku od jiné firmy specializující se na nátěry střech, kontaktujte nás, dohodneme se.

Nátěry střech provádíme již od 80 m2.

Další reference

Nezávazná poptávka nátěru střechy

Jako kontrolu, zda se nejedná o roboty, prosím opište do pole dole tři písmena z názvu naší firmy malými písmeny (nápověda: ká bé en)

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.

Tvorba webových stránek: Webklient