info@naterykbn.cz

pište kdykoli

+420 605 470 770

volejte denně od 8 - 18 h

Mytí fasády

Specializujeme se na mytí a čištění fasád průmyslových a komerčních objektů, rodinných, panelových a bytových domů atd. 

Mytí fasády jakékoli budovy je poměrně obtížný úkol, protože znečištění může mít různou povahu. Je důležité si uvědomit, že velmi rozsáhlé znečištění může nejen zkazit celkový vzhled budovy, ale nečistoty mohou také erodovat do opláštění a mohou tak způsobit daleko větší problémy.

V tomto případě bude možné vrátit původní vzhled každé budově pouze odstraněním nečistot a také plísní nebo mechu. Hlavními znečišťujícími látkami ovzduší, které narušují životní prostředí a ničí fasády budov, jsou emise z hutních, petrochemických podniků, dopravy, stavebnictví a velkých kotelen. Po určení konkrétního typu znečištění a otestování fasádního materiálu nutného k posouzení jejich interakce s čisticími prostředky se zvolí způsob čištění. Mytí fasády provádíme jemným tlakem studenou vodou.

S čím vám umíme pomoci:

Mytí fasád budov pomocí tlakového čističe nebo ruční metody, čištění a údržbu fasádních systémů, odstranění graffiti a dalších nečistot, ošetření fasády proti plísním a řasám, mytí oken a dalších skleněných ploch, ale i poskytování poradenství ohledně správné péče o fasádu budovy.

Naše doporučení zní: mytí fasády co 5–7 let, ideálně s profesionály, jako jsme my.

Pracujeme v pohodě pod tlakem:-)

Mytí fasád budov pomocí vysokotlakého čističe

Odstranění graffiti a dalších nečistot

Antigraffiti přípravky pro profesionální vyčištění zdí a fasád

Likvidace plísní a řas na fasádách

Specializované materiály odstraní plísně a řasy bez narušení fasády

Práce provádíme již od 80 m2

Čištění dlažby, mytí dlažby, nátěry střech a nátěry fasád provádíme již od 80 m2.

Ukázky naší práce

Připojte se i vy ke spokojeným zákazníkům KBN. Vyčistíme a omyjeme fasádu rodinného domu, bytového i panelového domu rychle, za rozumnou cenu a bez zbytečných prostojů. Postaráme se o váš fasádní systém, odstraníme plísně a houby na stěnách, vyčistíme zdi od graffiti. Neváhejte a poptejte nás. Pokud máte nabídku od jiné firmy specializující se na mytí a čištění fasád a venkovních povrhců, kontaktujte nás, dohodneme se.

Mytí fasád provádíme již od 80 m2.

Další reference

Nezávazná poptávka mytí fasády

Jako kontrolu, zda se nejedná o roboty, prosím opište do pole dole tři písmena z názvu naší firmy malými písmeny (nápověda: ká bé en)

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.

Tvorba webových stránek: Webklient