info@naterykbn.cz

pište kdykoli

+420 605 470 770

volejte denně od 8 - 18 h

Airless: Chcete kvalitní nátěr střech nebo nátěr fasády bez komplikací a ve vysoké kvalitě

Airless technologie je metoda pro aplikaci barvy, laku nebo jiného nátěrového materiálu pomocí tlaku, aniž by bylo nutné používat vzduch. Místo toho se používá elektrický nebo pneumatický motor, který vytváří tlak a stříká materiál přímo na povrch. Tuto technologii se často používá k řešení problémů s nedostatkem vzduchu při stříkání v obtížných prostorách nebo na vzdálených místech. Navíc tato technologie zajišťuje rovnoměrný a přesný nátěr bez vzduchových bublin a ztrát materiálu.

Chcete kvalitní nátěr střech nebo nátěr fasády bez komplikací a ve vysoké kvalitě?

Nejen pro nátěry fasády, ale i pro nátěry střech používáme moderní technologii Airless neboli technologii bezvzduchového nástřiku. Specializujeme se na rodinné domy, panelové domy, chaty. Pracujeme bez lešení, používáme žebříky, horolezeckou techniku a vysokozdvižné plošiny. Upřednostňujeme barvy firmy STACHEMA.

Tato technologie zjednodušuje práci dvěma způsoby:

  • je to velká úspora času, protože nátěr válečkem nebo dokonce štětcem je časově náročné a pracné
  • díky této technologii je zaručen hladký povrch

Kde všude působíme?

Oblast našeho zaměření je Ostrava, Havířov, Opava, Frýdek-Místek, Karviná, Praha, Jihlava, Brno, České Budějovice, Plzeň, Hradec Králové, Olomouc, Zlín, Liberec, Benešov, Příbram, Kladno, Pardubice, Karlovy Vary, Prostějov, Třebíč.

Airless – jedině od Nátěry KBN!

“V internetovém vyhledávači nás také najdete jednoduše a snadno pod klíčovými slovy nátěry fasády, nátěr fasády, nátěry fasád, nátěry fasády rodinného domu, nátěr fasády panelového domu, nátěry fasád ceník, nátěry fasád cena za m2, airless, airless pistole, mytí fasády, mytí fasády cena, mytí a nátěr fasády, nátěry střech, mytí střech, mytí dlažby, čištění dlažby.

Tvorba webových stránek: Webklient