info@naterykbn.cz

pište kdykoli

+420 605 470 770

volejte denně od 8 - 18 h

Časté otázky a odpovědi

Tím že nestavíme lešení, pracuje pouze z našich žebříku nebo že zapůjčených plošin. Tak průměrná doba realizace nátěru fasády nebo střechy jsou 3 dny.
Ne, nestavíme lešení, pracujeme pouze ze žebříku které mají dosah 12 m a nebo vysokozdvižných plošin, které mají dosah až 40 m.

Barvy používáme od firmy Caparol, se kterou dlouhodobě spolupracujeme a v případě potřeby se k vám kromě nás můžeš zastavit i jejich technik a doporučit pracovní postupy.

Všechny naše mycí prostředky jsou schválené hygienou a ČSN, v případě potřeby posíláme k cenové nabídce i kompletní dokumentaci chemií.

Ne, nic dělat nemusíte, náš tým přijede a kompletně vše zakryje a zalepí. Po dokončení práci vše od lepíme odkryjeme a okolí uklidíme.

V cenové nabídce je zahrnuto čištění fasády / střechy, zalepení a olepení věci přilehlých k fasádě nebo střeše, nástřik jedné vrstvy penetrace nebo základové barvy, dvě vrstvy barvy v odstínů který si vyberete, následně úklid okolí a dopravu. Po dokončení na vás nečeká žádné nepříjemné překvapení v navýšení faktury, cena se může měnit pouze po dohodě se zákazníkem.

V oboru se pohybujeme od roku 2008 a za tu dobu máme stovky ne-li tisíce realizaci po celé České republice.

Záruky se mění podle provedených prací ale standardně dáváme na všechny naše práce 5 letou záruku, v případě barvy Caparol je to dokonce 12let!

Nebude vás to stát vůbec nic, cenová nabídka a její vytvoření je vždy zdarma tak jako doprava.

Ano, naše firma je pojištěna pro případ škody do výše 2,5 mil. korun.

Tvorba webových stránek: Webklient