info@naterykbn.cz

pište kdykoli

+420 605 470 770

volejte denně od 8 - 18 h

Fasáda patří k neodmyslitelně k domu jako například střecha. Pro fasádu i středu platí, že pokud je trochu ošuntělá, tak může kdokoliv říci, že to nevypadá pěkně, ale hlavně ž s domem jako takovým není vše v pořádku.

Postupů, jak se zhostit nápravy, je několik. Můžete vše nechat být s tím, že si takříkajíc „zaděláte na veliký problém“, nebo si můžete vyzkoušet nátěr fasády sami. Nejlepším řešením je najmout si odborníky, nebo chcete-li profesionály v oboru, kteří mají patřičné zkušenosti, techniku, vybavení a sledují novinky v oboru.

Naše firma Nátěry KBN s.r.o. patří mezi špičku v oboru nátěry fasád v celé České republice. Máme vybavení nejen pro nátěry fasád, ale samozřejmě i pro mytí fasády a další související práce a činnosti. Kvalitní nátěr fasády vytvoří silný a spolehlivý ochranný film, který chrání povrch stěn před účinky teplotních změn, pronikání vody a také minimalizuje riziko tvorby plísní.

Pro každou fasádu a její povrch nejdříve vybereme nejvhodnější typ barvy, díky které bude fasáda spolehlivě chráněná proti dešti, sněhu, slunečnímu záření, větru, erozi a dalším klimatickým vlivům. Zároveň navrhneme i ideální odstín barvy – toto není ale dogma, barvu si můžete samozřejmě vybrat i Vy, tj. barvu, která je Vašemu srdci nejbližší.

Nátěry KBN s.r.o. – kvalitu garantuje Jiří Kaboň, majitel firmy!

Napsat komentář

Tvorba webových stránek: Webklient