info@naterykbn.cz

pište kdykoli

+420 605 470 770

volejte denně od 8 - 18 h

Nátěry střech jsou jednou ze tří našich hlavních činností. Zvládneme menší akce, ale i velké střechy například průmyslových objektů. Potřebujete kvalitně a profesionálně natřít střechu? I zde jsou možnosti, jednou je „trápit“ se s nátěrem střechy sám a s rizikem, že to „nemusí dobře dopadnout. Druhou možností, kterou Vám naše firma Nátěry KBN s.r.o. doporučuje, je najmout si odborníky, nejlépe firmu, která má vše takříkajíc „v malíčku“.

Pro kvalitní nátěry střech používáme moderní technologii Airless neboli technologii bezvzduchového nástřiku. Pracujeme bez lešení, používáme žebříky, horolezeckou techniku a vysokozdvižné plošiny. Upřednostňujeme barvy firmy STACHEMA.

Tato technologie zjednodušuje práci dvěma způsoby:

  • je to velká úspora času, protože nátěr válečkem nebo dokonce štětcem je časově náročné a pracné
  • díky této technologii je zaručen hladký povrch

Nátěry střech lze zvládnout i v poměrně krátkém termínu, přesto za dodržení kvality. Za příznivého počasí jsme schopni nastříkat až 300m2 denně v jedné vrstvě.

Zopakujme si, kde nás nejčastěji spatříte při práci – jsou to nátěry střech Ostrava, nátěry střech Havířov, nátěry střech Opava, nátěry střech Frýdek-Místek, nátěry střech Karviná. Dále řešíme nátěry střech Praha, nátěry střech Jihlava, nátěry střech Brno, nátěry střech České Budějovice, nátěry střech Plzeň, nátěry střech Hradec Králové, rovněž střechy natíráme i v městech, jako je Olomouc, Zlín, Liberec, Benešov, Příbram, Kladno, Pardubice, Karlovy Vary, Prostějov, Třebíč.

Nátěry střech – kvalitně od Nátěry KBN s.r.o.

Napsat komentář

Tvorba webových stránek: Webklient